Horský hotel - Sůkenická


 • Hotel Sůkenická
 • Ubytování
 • Gastronomie
 • Školení
 • Ceník
 • Fotogalerie
 • Kontakt a rezervace

 • Horský hotel Sůkenická - Ubytování

  Celková ubytovací kapacita hotelu je 58 lůžek, při maximálním využití přistýlek. Pokoje jsou rozděleny na 5 dvoulůžkových a 3 dvoulůžkové pokoje 2+2, ve kterých jsou lůžka od sebe oddělená, s možností jedné přistýlky na rozkládacím gauči. 9 dvoulůžkových pokojů 2+1, vybavených dvoulůžkem s možností jedné přistýlky na rozkládacím gauči. 2 dvoulůžkové apartmány s možností dvou přistýlek a společenskou místností, vybavenou BTV se satelitním příjmem a lednicí. 1 jednolůžkový pokoj.

  Na všech pokojích jsou BTV-SAT, prostorné sprchové kouty, WC a zabudované šatní skříně.  Lůžková část je situována do 1 NP a tudíž oddělená od společenských místností, které jsou umístěny na přízemí nebo v suterénu. Součástí hotelu je finská sauna a vířivá vana.

  Pro úschovu lyží slouží uzamykatelná úschovna u zimního vstupu do hotelu. Rekreace s domácím zvířetem je povolena za poplatek podle platného ceníku. Celý hotel je centrálně vytápěný z plynové kotelny. Parkoviště vozidel je u hotelu, v noci uzamčené. V hotelu platí přísný zákaz kouření, mimo vyhrazené prostory (vstupní hala).

   

  Apartmány

  skládají se z obytné části a dvoulůžkového pokoje, vzájemně oddělených dveřmi, prostorného sprchového koutu a WC. Počet lůžek lze zvýši na čtyři  využitím rozkládací pohovky. Obytná část je vybavena BTV SAT, telefonem a lednicí. Pro uložení oděvů a zavazadel je možno využít vestavěné skříně v chodbičce.     

   

  Dvoulůžkové pokoje 2+1

  jsou vybavené dvojlůžkem a rozkládací pohovkou, prostorným sprchovým koutem a WC. Počet lůžek lze zvýšit na tři  využitím rozkládací pohovky. Na pokojích jsou BTV SAT a telefony. Pro uložení oděvů a zavazadel lze využít vestavěné skříně v chodbičce.
   
   

  Dvoulůžkové pokoje 2+2

  mají dvě oddělená lůžka a rozkládací dvoulůžkovou pohovku, prostorný sprchový kout a WC. Počet lůžek lze zvýšit na čtyři  využitím rozkládací pohovky. Na pokojích jsou BTV SAT a telefony. Pro uložení oděvů a zavazadel lze využít vestavěné skříně v chodbičce.
   
      
   
   
   
   

  Za poplatek, dle ceníku, mohou ubytovaní využít saunu a vířivou vanu, jež jsou součástí  hotelu. 

   

   

  (c) 2008 Sůkenická.cz

  Vytvořil ASTRIN PLUS s.r.o.